Psycho Dagnostyka

LEGNICA, SOBÓTKA, NIEMODLIN

Psychotesty wykonujemy w naszych pracowniach zlokalizowanych w Sobótce i Legnicy (woj. Dolnośląskie) oraz Niemodlinie (woj. Opolskie). Współpracujemy z Lekarzami medycyny pracy.

Zajmujemy się badaniami z szeroko rozumianej psychologii pracy oraz psychologii transportu - prowadzimy badania psychotechniczne dla kierowców wszystkich kategorii, operatorów różnego rodzaju sprzętu oraz badania wysokościowe.
JAK TRAFIĆ?PSYCHOLOG
Jesteśmy uprawnieni do przeprowadzania specjalistycznych badań psychologicznych kierowców z zakresu psychologii transportu przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego.
Psycho Diagnostyka Pracownia badań psychotechnicznych

Najlepsza oferta

Psychotesty przeprowadzamy w profesjonalnej i miłej atmosferze. Oferujemy Państwu najlepsze ceny i dogodne terminy badań.
CENNIK BADAŃ

Badania kierowców i operatorów

Badania kierowców, badania operatorów i badania dotyczące prac na wysokości wykonywane są w gabinetach - Legnica oraz Sobótka. Możliwy jest dojazd do Klientów na terenie całego kraju i przeprowadzenie psychotestów w siedzibie Klienta.

Badania prowadzi Psycholog Transportu, posiadający wykształcenie kierunkowe oraz niezbędne doświadczenie i kwalifikacje. Posiadamy nową i najwyższej jakości aparaturę oraz testy niezbędne do wykonywania badań kierowców i operatorów.

Gwarantujemy przeprowadzanie badań szybko, komfortowo i bezstresowo. Przed przybyciem do pracowni w celu odbycia psychotestów prosimy zapoznać się z naszymi sugestiami.

Dogodna lokalizacja i terminy badań (Legnica, Sobótka)

Zapraszamy do kontaktu i rejestracji na badania. Nasze pracownie mieszczą się w dogodnych lokalizacjach. Przeprowadzamy je profesjonalnie i bezstresowo.

Rejestracja na badania psychologiczne

Psycho Diagnostyka - Psychotesty, badania psychologiczne kierowców, badania wysokościowe, badania operatorów. Psycholog.


Legnica: ul. Najświętszej Marii Panny 5d (centrum, przy Galerii Piastów)

Sobótka: ul. Torowa 4 (Sobótka Zachodnia przy NZOZ Przychodnia Rodzinna)

Niemodlin: ul. Rynek 42

Badania wyjazdowe: Po wcześniejszym kontakcie. Rejestracja na badania: +48 507 490 401.